Pár vět o mně a těchto stránkách

Kdo jsem?

Šéfkuchař? Profesionální kuchař? Pomocník v kuchyni co doufá, že si těmito stránkami trochu přilepší? Nikoliv.

Jsem obyčejný člověk, kterého zkrátka baví vařit. Přiznávám, je to také trochu z toho důvodu, že nejsem občas spokojen s kvalitou jídla v restauracích a když už ano, tak mi trochu vadí poměr ceny a kvality. Zkrátka, za třetinu ceny si dovedu jídlo obdobné (jedná-li se o hotovky tak často i lepší) kvality  připravit doma. Neříkám ,že si nezajdu rád no točené pivko a večeři, ale poslední dobou je to spíše kvůli sbírání inspirace.

Proč zakládám tyto stránky?

Taky se vám stává, že chcete vařit a nevíte zrovna co? Vlastně ani na co máte chuť? Na řadu poté přichází pročítání všelijakých kuchařek a internetu, na kterém je dnes bohužel nepřeberné množství různých receptů jídel a k tomu ještě další stovky jejich variant. Tak jak si vybrat?

Proto jsem se rozhodl, že si založím stránky vlastní, s oblíbenými a nejpoužívanějšími recepty, které využívají běžně dostupné  suroviny (ideálně sehnatelné za stravenky). Nechci, aby tyto stránky obsahovaly nepřeberné množství receptů. Doufám, že Vám také tento výběr usnadní rozhodování a ulehčí vaření.

Samozřejmě také budu rád, když nezůstanou tyto stránky pouhým návodem, ale přispějete, například prostřednictvím komentářů, svými postřehy a tipy i Vy.